Medikal Uygulamaları 

Sağlık Sektöründe Lineer Aktüatör Uygulamaları 

 Sağlık sektörü, özellikle lineer aktüatör uygulamaları için  özelleştirilebilir teknolojilerle devrim yaratmıştır. Engelli sandalyesi ve hasta kaldırma  sistemlerinde  MepaTeknik olarak, üreticilerin elektrikli lineer motorlar için sertifikalı Lineer Aktüatörler sağlıyoruz. Bu ürünler, sağlık ve ev ortamını her zamankinden daha güvenli ve verimli hale getirmek için kullanılmaktadır

Mobilya Uygulamaları

Lineer Aktüatörler Mobilyada

MepaTeknik Konfor Hareket ürünleri size üstün kalite ve oldukça rekabetçi fiyatlar sunar. Bu sektördeki güçlü saygınlığımız, geniş bir ev mobilyası ürün yelpazesinde kullanılmak üzere çözümler üreten lineer aktüatörler oluşturmak için büyük mobilya üreticileri ile yaptığımız çalışmaların bir sonucudur.

Hareket yatakları ve kaldırma koltuklarından ev-yataklarına kadar, her türlü lineer aktüatör  için  kullanıcının deneyimini  geliştirmeyi amaçlıyoruz.

Endüstriyel Uygulamalar

Makina Otomasyonun da Lineer Aktüatörler 

Verimlilik ve ergonomi her sektörde çok önemlidir, bu nedenle MepaTeknik tarım, inşaat, madencilik, havalandırma ve daha fazlası için lineer aktüatör uygulamaları uzmanlaşmıştır.

Ürünlerimiz, geleneksel olarak hidrolik veya pnömatik sistemlerin hakim olduğu ya da çözümlerin olmadığı durumlarda üreticilerin ürün uygulama zorluklarına kaliteli ve dayanıklı çözümler olarak üreticilere hitap etmektedir.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Devamı