banner2_endustriyel_yeni

Endüstriyel

Verimlilik ve ergonomi her sektörde çok önemlidir, bu nedenle MepaTeknik tarım, inşaat, madencilik, havalandırma ve daha fazlası için lineer aktüatör sistemlerinde uzmanlaşmıştır.

Ürünlerimiz, geleneksel olarak hidrolik veya pnömatik sistemlerin hakim olduğu ya da çözümlerin olmadığı durumlarda üreticilerin ürün uygulama zorluklarına kaliteli ve dayanıklı çözümler olarak üreticilere hitap etmektedir.

  • Hepsi
  • Lineer Aktüatör
  • Kolon Motorlar
  • El Kumandaları
TSB1

El Kumandaları

VN1 Lineer Aktüatör

Lineer Aktüatör

TA38

Lineer Aktüatör

TA24

Lineer Aktüatör

TA23

Lineer Aktüatör

TA16

Lineer Aktüatör

TL3

Kolon Motorlar

TL17

Kolon Motorlar

TL18

Kolon Motorlar

TL18AC

Kolon Motorlar

TA4

Lineer Aktüatör

TA2P

Lineer Aktüatör

TA2

Lineer Aktüatör

MA5

Lineer Aktüatör

MA2

Lineer Aktüatör

MA1

Lineer Aktüatör

JP4

Lineer Aktüatör

JP3

Lineer Aktüatör

Bir zamanlar karmaşık hidrolik ve pnömatik sistemler kullanan sektörlerde, elektrikli lineer aktüatörlerin çıkması ile ergonomik çözümler sunmaya başladı. MepaTeknik ürün çeşitliği ve güçlü stok yapısı ile yüksek derecede kişiselleştirmelerle ağır hizmet seçenekleri sunmaya devam ederken, sanayi dünyası daha temiz bir geleceğe doğru sizlerle birlikte büyüyor ve ilerliyor. MepaTeknik‘in endüstriyel elektrikli lineer aktüatör ürün çeşitleri, geniş bir sıcaklık ve çevre koşullarına dayanacak kadar sağlam olduğundan, ömürleri boyunca hem güvenilir hem de hassas olduklarını kanıtlıyorlar. MepaTeknik lineer aktüatörleri dikey olarak entegre edildiğinden, size tüm projelerinizi verimli bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur,ürün çeşitliliğimizle hem hidrolik hem de pnömatik ürünlere karşı ekonomik bir alternatif sunabiliyoruz.

Özelleştirilebilir doğrusal aktüatörlerimiz çeşitli seçenekler ve özellikler ile birlikte gelir. Bu seçenekler arasında konumlandırma için geri besleme sensörleri, limit anahtarları, çoklu fren seçenekleri, aşırı akım koruması, yüksek kendiliğinden kilitlenen kuvvetler, manuel kranklar ve aşırı yük kavramaları bulunur. Endüstriyel iş istasyonları ve yükseklik ayarlı çalışma masaları için elektrikli kaldırma kolonları da sağlıyoruz. Ek olarak, elektrikli aktüatörlerimizin çoğu, değişken aşırı sıcaklık aralıklarına dayanabilir.

Toz ve sıvı giriş korumasının gerekli olduğu uygulamalar için IP42, IP54, IP66 ve IP69K gibi IP değerlerine ulaştık. Seçilen modele bağlı olarak, elektrikli lineer aktüatörlerimiz 12, 24 ve 36 volt DC ve 110, 220 volt AC güç kaynakları ile uyumlu olabilir. MepaTeknik, Endüstriyel Hareket ürün gruplarımız hem vidalı hem de ACME vida teknolojisine sahiptir.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Devamı