Lineer Aktüatör

Lineer Aktüatör

Medikal

Lineer Aktüatörler Sağlık Hizmetlerinde 
 
Lineer Aktüatör Sektörleri içinde yer alan sağlık sektörü, özellikle elektrikli lineer aktüatör  gibi özelleştirilebilir teknolojilerle devrim yaratmıştır. Asansör sandalyesi ve hasta kaldırma tertibatından hastane yatak Lineer aktüatörlerine kadar, biz MepaTeknik olarak, üreticilere sağlık sektörü için özel olarak tasarlanmış tıbbi olarak onaylanmış sağlamaya devam ediyoruz. Bu ürünler, sağlık ve ev ortamını her zamankinden daha güvenli ve verimli hale getirmek için kullanılmaktadır.
Elektrikli Lineer Aktüatörler
Elektrikli lineer aktüatörler, güvenli, verimli ve kullanımı kolay olduklarından sağlık sektöründe bir dizi faydaya sahiptir. Elektrikli lineer aktüatör, çeşitli yönlerde dönebilen ve hareket edebilen ürünleri etkili bir şekilde yapmak için düşük voltajlı bir DC motorun dönüş hareketini kullanır. Sağlık sektörü için bu, hastalar ve sağlık personeli için çeşitli yönlerde kaldırabilen, eğebilen, itebilen ve çekebilen ürünler üretmek anlamına gelir. Zor hareketleri kolaylaştırır ve hastalara ve personele gerektiğinde daha iyi erişim sağlar.
Lineer Aktüatör

Mobilya

Lineer Aktüatörler Mobilyada

Lineer Aktüatör Sektörleri  olarak Konfor Hareket ürünleri size üstün kalite ve oldukça rekabetçi fiyatlar sunar. Bu sektördeki güçlü saygınlığımız, geniş bir ev mobilyasında kullanılmak üzere çözümler üreten büyük mobilya üreticileri ile yaptığımız çalışmaların bir sonucudur.

Hareket yatakları ve kaldırma koltuklarından ev-yataklarına kadar, bir kullanıcının deneyimini zahmetsiz doğrusal hareketle geliştirmeyi amaçlıyoruz.

Birçok yönden konfor, kişiselleştirmeye indirgenir. Bir tüketici, sadece doğru konuma geçme özgürlüğünü ve süreçte zorlanmamayı ister. MEPA TEKNİK  bunu herkesten daha iyi anlıyor, bu yüzden eksiksiz ve son derece özelleştirilmiş ev tipi elektrikli lineer aktüatör seçenekleri sunuyoruz. Bu ürünler ev otomasyonu üretimi için idealdir çünkü farklı şekillerde özelleştirilebilirler – 12, 24 ve 36 volt DC, düşük gürültü, kompakt ve doğrudan kesim seçenekleriyle birlikte gelir.

Lineer Aktüatör

Lineer Aktüatör

Masa Liftleri

Ayarlanabilir Masalar için Lift Sistemleri

Ofis ve endüstriyel çalışma ortamları, işyeri güvenliği ve çalışan sağlığına daha fazla önem vermektedir. Buna cevaben, MEPA TEKNİK lineer aktüatörleri verimliliği arttırmak ve çalışanların sağlık risklerini azaltmak için elektrikli yükseklik ayarlı çalışma masaları  için ürün çeşitliliği ile mühendislik çözümleri sunar. Daha iyi ergonomik çözümler için, yüksek kaliteli otomatik çalıştırma ekipmanları ile bizi takip edin.

Yükseklik Ayarlı Masalar

MEPA TEKNİK, farklı çalışma yeri masası uygulamalarının benzersiz kaldırma ihtiyaçlarına uyacak çok çeşitli elektrikli yükseklik ayarlı masa çerçevesi kiti çözümleri sunmaktan gurur duyar. Oturarak / ayakta durabilen masa çerçevesi seti çözümlerimiz birden çok renk, boyut ve konfigürasyonda mevcuttur. Bu çerçeve kitleri tipik olarak elektrikli kaldırma kolonları, çerçeveleme ve tamamen işlevsel bir kontrol sistemi içerir.

Endüstriyel Lineer Aktüatör

Lineer Aktüatör

Endüstriyel

Makina ve Endüstriyel Uygulamalarda Lineer Aktüatörler 

Verimlilik ve ergonomi her sektörde çok önemlidir, bu nedenle MepaTeknik tarım, inşaat, madencilik, havalandırma ve daha fazlası için lineer aktüatör sistemleri için  uzmanlaşmıştır. Ürünlerimiz,  hidrolik veya pnömatik sistemlerin hakim olduğu ya da çözümlerin olmadığı durumlarda üreticilerin ürün uygulama zorluklarına kaliteli ve dayanıklı çözümler olarak üreticilere hitap etmektedir.

Özelleştirilebilir endüstriyel lineer aktüatörlerimiz (elektrikli silindirler / elektrikli aktüatörler) çeşitli seçenekler ve özelliklerle birlikte gelir. Bu seçenekler arasında konumlandırma için geri besleme sensörleri, limit anahtarları, çoklu fren seçenekleri, aşırı akım koruması, yüksek kendinden kilitleme kuvvetleri, manuel kranklar ve aşırı yük kavramaları bulunur.

Yüksek IP Koruma Sınıfı

Toz ve sıvı giriş korumasının gerekli olduğu uygulamalar için IP42, IP54, IP66 ve IP69K gibi IP derecelendirmelerine ulaştık. Seçilen modele bağlı olarak, elektrikli lineer aktüatörlerimiz 12, 24 ve 36 volt DC ve 110, 220 volt AC güç kaynakları ile uyumlu olabilir. MEPA TEKNİK , Endüstriyel elektrikli lineer aktüatör ürün yelpazemizde hem vidalı mil hem de ACME vida teknolojisine sahiptir.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Devamı