Mobilya Uygulamalarında Lineer Aktüatörler 

Birçok yönden konfor, kişiselleştirmeye indirgenir. Bir tüketici, sadece doğru konuma geçme özgürlüğünü ve süreçte zorlanmamayı ister. MEPA TEKNİK  bunu herkesten daha iyi anlıyor, bu yüzden eksiksiz ve son derece özelleştirilmiş ev tipi elektrikli lineer aktüatör seçenekleri sunuyoruz. Bu ürünler Akıllı Mutfaklar  için idealdir. Çünkü farklı şekillerde üretilebilirler- 12, 24 ve 36 volt DC, düşük gürültü, kompakt ve “direct cut” seçenekleriyle birlikte gelir.

DC motorla çalışan elektrikli lineer aktüatör, dönme hareketini etkin bir şekilde kontrol eder.  Koltuk veya rahat yatak gibi bir mobilya parçasının çeşitli şekillerde (kaldırma çekme ve itme) hareket etmesine yardımcı olur. Ev mobilyası aktüatörleri, uzanma ve diğer konfor ayarlarına izin verir. Manuel uzanma ve kaldırma mekanizmaları ile karşılaştırıldığında, elektrikli aktüatörler  kullanım sırasında yaralanma riskini önemli ölçüde azaltır.

Koltuklar / Kanepeler

Ayarlanabilir bacak ve sırtlıklara sahip yaslanma koltukları, elektrikli aktüatörlere sahip en yaygın ev mobilyalarından bazılarıdır. Stand-up yardımı, bellek ayarı veya USB şarj bağlantı noktaları gibi daha yeni seçenekler içerirler. MEPA TEKNİK, koltuk tasarımınızın şık, pürüzsüz ve sessiz kalmasına yardımcı olmak için size tüm bileşenleri – kompakt boyutlu aktüatörler, kontroller ve ahizeler – sağlayabilir.

Koltuklar / Kanepeler

Yatak ve Bazalar

İnsanlar yatakta çok zaman harcarlar – sadece uyumakla kalmaz, aynı zamanda iyileşmek, kitap okumak, rahatlamak veya TV izlemek. İster ergonomik bir okuma pozisyonu olsun, ister basitçe ayakları rahatça kaldırmak olsun, bir el kumandası veya kablosuz uzaktan kumanda ile çalıştırılır. Elektrikli aktüatörleri kullanan motorlu ayarlanabilir yataklarla optimum konfor sağlanır. MEPA TEKNİK, ayarlanabilir konforlu yatak tasarımınız için özelleştirilebilir sistemler sunar.

Yatak ve Bazalar

Tezgah Üstü Davlumbazlar

Akıllı Mutfaklar da yükselen duman ve dumanın yönünü aşağı doğru çeviren aşağı çekişli davlumbazlar, yukarı yönlü havalandırmanın bir seçenek olmadığı durumlarda bir ocak ocağının arkasına monte edilir. Ocaklara kurulurlar ve tipik olarak ada uygulamalarında kullanılırlar. Tezgahınızla entegre olacak şekilde tasarlanan mutfaklarda aşağı çekişli havalandırma popüler hale geliyor. Duman ve kokuları ortadan kaldırırken şık, alanı verimli bir görünüm elde etmek için kullanılmadığında gözden kayboluyor.

Akıllı Mutfaklar

Yükseklik Ayarlı Mutfak Tezgahları

Yenilikçi ve işlevsel bir Akıllı mutfaklar için, aktüatörler, depolama üniteleri veya tezgahlar için evin temel alanının tasarımında kullanılabilir. MEPA TEKNİK , mutfak tezgahı tasarımınıza entegre edilebilen kaldırma kolonlarına sahiptir. Kullanıcıların bir düğmeye basarak her şeye zahmetsizce erişmesine olanak tanır. Zarif el kumandası ile eşleştirilen bu aktüatörler, depolama ünitenizi veya aşağı çekişli başlığınızı kaldırmanıza yardımcı olur.

Akıllı Mutfaklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Devamı