Sinema Salonlarında Lineer Aktüatörle Yeni Deneyimler

Sinema Lineer Aktüatör

0 65
Sinema Salonlarında Lineer Aktüatör
Sinema Salonlarında Lineer Aktüatör
Sinema Salonlarında Lineer Aktüatör

Sinema Salonlarında Lineer Aktüatör kullanımı, sinemalara konfor getirmiştir.Sinema Patlamış mısır kokusu ve görmek için can attığınız filmi çok daha iyi hale getiren genel ortam hakkında bir şeyler var. Gerçeklerden kaçmak ve birkaç saat eğlenmek için bir şans. Bununla birlikte, kendini adamış herhangi bir sinemaseverin çok iyi bildiği gibi, bir tiyatro deneyimini yaratan veya bozan bir faktör vardır. Bu oturma kalitesi olacaktır. Bir sinema bileti satın aldığınızda, yalnızca gerçek film için değil, bir bütün olarak deneyim için ödeme yaparsınız. Uygun olmayan oturma donanımı, deneyime büyük bir engel oluşturabilir. Bir bilet için 50 TL den fazla ödeme yapmaktan daha kötü bir şey yoktur, sadece film boyunca rahatsızlık verir. Neyse ki, giderek artan sayıda sinema salonu, müşterilere ideal bir sinema deneyimi sağlamak için ergonomik olarak tasarlanmış, ayarlanabilir koltuklar kullanıyor. Bu ergonomik çözümler, çalıştırma ekipmanı olmadan mümkün olamazdı.

Yatar koltuktaki elektrikli lineer aktüatör, sadece bir düğmeye basarak sinemasever için hassas ayar sağlar. İster dik oturma pozisyonunda kalmak isterse de döşeme pozisyonuna geçmek istesinler, bir aktüatör bunu mümkün kılar. Önünüzdeki kişinin görüşünüzü engellediğinden (kim engellemedi?) Üzüldüyseniz, bu teknoloji komşunuzla tuhaf bir konuşma yapmadan sorunu düzeltmenize izin verecektir. Ayrıca, her zaman tek bir pozisyonda kalmaktan kaynaklanabilecek kramplardan korunmanıza yardımcı olur.

Açıkçası, sinema ortamının doğası gereği esneklik bir gerekliliktir. Sandalyeler her büyüklükteki insanı barındıracak şekilde tasarlanmalıdır: kısa, uzun, minyon, fazla kilolu. Bu nedenle aktüatörlerin yüksek bir yük kapasitesi ve hareket aralığı olmalıdır. Aşağıda, Mobilya Aktüatörleri serimizin sinema koltuklarına mükemmel şekilde uyan * birkaç çözümü bulunmaktadır:

TA6 aktüatör, gürültüyü azaltan ve çoğu uygulamaya uyabilen dik açılı bir tasarıma sahiptir.

TA6 Lineer Aktüatör
TA6 Lineer Aktüatör

TA14, bir kontrol kutusu ihtiyacını ortadan kaldıran bir doğrudan kesim sistemi olarak işlev görür.

TA14 Lineer Aktüatör
TA14 Lineer Aktüatö

Göze çarpmayan ve şık olan TFH2 kumandasının bir arka ışığı vardır ve doğrudan yaslanma koluna yerleştirilebilir.

 

TFH2 el kumandası
TFH2 el kumandası

Bu çalıştırma çözümleri, sinema deneyiminizi büyük ölçüde daha iyi hale getirir. Bu yüzden bir dahaki sefere harika tasarlanmış, rahat bir koltukta dinlenmenin ayrıcalığına sahip olduğunuzda, artık arkasındaki teknolojiyi biliyorsunuz! Sinema salonuyla ilgili hiç kötü veya iyi bir deneyim yaşadınız mı? Yorumlarınızı duymak isteriz!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Devamı